Tanečné odbory

Pre tých, ktorí radi hýbu nie len rozumom ale aj kostrou, máme niečo špeci...

Hop-skok
Pohybovo kreatívny kurz pre deti od 9 mesiacov do 3 rokov. Zabavte sa so svojimi drobcami s lektorkou Peťkou, ktorá vie všetko o zdravom vývoji detí od ich narodenia. Na jej kurze pre bábätka a deti spoločne podporíte rozvoj hrubej aj jemnej motoriky, socialnych zručností aj kreativity.
 

 

Časová dotácia:

  • 10 cvičení (12 týždňov)
  • Prebieha na Budovateľskej 34

od 9 mesiacov

Eboníček

Najpopulárnejší program hudobno-pohybovej a tanečnej prípravy pre najmenšie deti, u ktorých rodič spozoroval kladný vzťah k umeniu. Je určený pre deti od 2,5 do 5 rokov a pod vedením Mimky Smolkovej a Zuzky Bednarčíkovej zažívajú malí Eboníčkari neobyčajné dobrodružstvá na každej hodine. Tanec, spev, dramatizácia, hra na detské hudobné nástroje, výtvarné umenie a omnoho viac je podstatou tohto programu.

Týždňová dotácia:

  • 1 hodina (45 minút)
  • Prebieha na Budovateľskej 34 a na vybraných MŠ

od 2,5 roka

Ľudové krôčiky
Tanečný program na báze folklórnych tradícií. Vedený moderne, žiaci sú pod dohľadom kreatívneho lektora, ktorý ich naučí vnímať krásu ľudových tancov. Lektor spracúva zaujímavý námet do tanečných kreácií s ľudovými prvkami, celý koncept hodiny prebieha sviežo, zábavne a miestami vtipne.

Týždňová dotácia:

  • 1 hodina (60 minút)
  • Prebieha na vybraných MŠ

od 4 rokov

Tanečná príprava
V rámci programu sa deti stretávajú aj s inými druhmi umenia – dramatizáciou, spevom, hrou na detské hudobné nástroje, výtvarným umením. Žiaci sa učia základné tanečné kroky, pohyb na javisku, aktívne používanie kulís a interakciu s ostatnými spolutanečníkmi.

Týždňová dotácia:

  • 1 hodina (90 minút)
  • Prebieha na Budovateľskej 34

od 4 rokov

Tanec
Tí, ktorí už majú nejaké skúsenosti s tancom, poprípade u nás absolvovali našu tanečnú prípravu je tu náročnejšia forma tanca pod vedením profesionálneho tanečníka. Ak máš aj ty vzťah k tancu, príď sa zdokonaľovať k nám, my Ti ukážeme, ako na to. Nechýba kopec zábavy a vtipné choreografie s nápaditým stvárnením. Kombinácia showdancu, scénického tanca a prvkov ľudovej kultúry je originálna a len tak sa hneď niekde nevidí!

Týždňová dotácia:

  • 1 hodina (60 minút)
  • Prebieha na Budovateľskej 34

od 5 rokov


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete