Informácie o poplatkoch

Vážení rodičia, milí žiaci, keďže momentálne vyučujeme dištančne prostredníctvom online vyučovacích hodín alebo videí a všetky naše pobočky sú zatvorené pracuje v obmedzenom režime aj naša kancelária. Ak sa s nami potrebujete spojiť neodkladne prosím kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu. Naše administratívne pracovníčky sa vám určite ozvú späť, prosíme vás však o trpezlivosť pretože zvyčajne teraz pracujú z domu. 
  
Ďakujeme za to, že ostávate s nami!   Buďme zodpovední, dôslední. Veríme, že to všetci zvládneme v zdraví a čoskoro sa uvidíme v EBONY! 
 
Tím Ebony 
  • Poplatky za prvý polrok 2020/2021 za odbory, v ktorých bolo vyučovanie ZRUŠENÉ od októbra 2020 nie je potrebné uhrádzať (hudobno-pohybové programy pre najmenších)

  • V mesiaci november bolo vyučovanie pozastavené vo všetkých odboroch, následne sme vo vybraných odboroch prešli na dištančnú formu vzdelávania, ktorá je našim žiakom poskytovaná BEZPLATNE. Poplatok za prvý polrok 2020/2021 je preto potrebné uhradiť iba za mesiac október kedy prebiehalo vyučovanie individuálnych odborov klasickou prezenčnou formou.

  • Ak ste poplatky za odbory, v ktorých sa nevyučuje alebo vyučuje dištančnou formou uhradili už v plnej výške budú vám tieto poplatky/preplatky automaticky presunuté do ďalšieho obdobia.


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete