Tanečné odbory

 • Eboníček

  Najpopulárnejší program hudobno-pohybovej a tanečnej prípravy pre najmenšie deti, u ktorých rodič spozoroval kladný vzťah k umeniu. Je určený pre deti od 2,5 do 5 rokov a pod vedením Mimky Smolkovej a Zuzky Bednarčíkovej zažívajú malí Eboníčkari neobyčajné dobrodružstvá na každej hodine. Tanec, spev, dramatizácia, hra na detské hudobné nástroje, výtvarné umenie a omnoho viac je podstatou tohto programu.

  Hodina trvá 1x45 minút týždenne a prebeha priamo na Budovateľskej 34 alebo vo vybraných materských školách.

 • Disco mini

  Pre deti od 5 do 7 rokov je určený program DISCO MINI, ktorý je prioritne zameraný na tanec. V rámci programu sa deti stretávajú aj s inými druhmi umenia – dramatizáciou, spevom, hrou na detské hudobné nástroje, výtvarným umením. Žiaci sa učia základné tanečné kroky, pohyb na javisku, aktívne používanie kulís a interakciu s ostatnými spolutanečníkmi.

  Hodina prebieha raz do týždňa v trvaní 90 minút.

 • Eboník

  Jeden z najobľúbenejších záujmových útvarov pre žiakov. Hudobno-pohybovo-dramatický program prepája hudbu s ďalšími typmi umenia – tanec, dramatizácia, scénický tanec, pantomíma, herectvo, výtvarné umenie.

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina trvá 1x60 minút týždenne a prebieha na vybraných základných školách.

 • Showdance

  Tí, ktorí už majú nejaké skúsenosti s tancom, poprípade u nás absolvovali našu tanečnú prípravu je tu náročnejšia forma tanca pod vedením profesionálneho tanečníka. Ak máš aj ty vzťah k tancu, príď sa zdokonaľovať k nám, my Ti ukážeme, ako na to. Nechýba kopec zábavy a vtipné choreografie s nápaditým stvárnením. Kombinácia showdancu, scénického tanca a prvkov ľudovej kultúry je originálna a len tak sa hneď niekde nevidí!

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina trvá 1x90 minút týždenne.

 • Ľudové krôčiky

  Tanečný program na báze folklórnych tradícií. Vedený moderne, žiaci sú pod dohľadom kreatívneho lektora, ktorý ich naučí vnímať krásu ľudových tancov. Lektor spracúva zaujímavý námet do tanečných kreácií s ľudovými prvkami, celý koncept hodiny prebieha sviežo, zábavne a miestami vtipne.

  Pre deti od 4 rokov.

  Hodina trvá 1x60 minút týždenne a prebieha na vybraných materských školách.

 • Škola tanca

  Naučte sa najobľúbenejšie druhy tancov – valčík, polka, krucena, čardáš – využijete ich na stužkové, svadby, plesy alebo iné spoločenské akcie. POZOR! Náš profesionálny tanečník s Vami vie nacvičiť choreografiu, ktorú prispôsobí Vašim špecifickým požiadavkám. Zahviezdite a buďte neopakovateľní!

  Škola tanca prebieha počas trojmesačného obdobia v trvaní 1x60 minút do týždňa alebo podľa dohody.

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers